צלם לברית - כל מה שרציתם לדעת

צלם לברית

נולד לכם בן ?  מזל טוב !!!

אהלן חברים , אני שימי צלם לברית מילה ב מסטיק הפקות  ואשמח לצלם באירוע שלכם  🙂 

 מחפשים צלם סטילס לברית או צלם וידאו לברית    ?

אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותי צילום סטילס , וידאו ומגנטים לכל סוגי האירועים .

 צלם ל ברית מילה חייב להיות צלם מקצועי ומיומן שבקיא בצילום ילדים וצילום טקס הברית , אתם מוזמנים לשיחת יעוץ ללא עלות ב  0542355568

אז הגיע הרגע ונולד לכם בן – מזל טוב 

זה הזמן לחפש מוהל טוב ואולם אירועים או בית כנסת כדי לקיים  טקס ברית מילה  ,   אולי אפילו הבאתם זמר או רב שיברך את המשפחה והרך הנולד ,  וכמובן שחייב צלם שיתעד את כל זה בצורה הטובה והמקצועית ביותר .    
ל צילומי ברית נדרשת מקצועיות ודיוק , צלם הברית צריך להיות בקיא בטקס הברית ומקצועי בצילום ילדים ומשפחות .   אנחנו נשמח להעניק לכם שירותי צילום ברית מקצועי ואיכותי .

מחיר צלם לברית או לזבד הבת נעים החל מ 800-2500 ש”ח בהתאם לאופי הצילום המבוקש , שעות הצילום , מיומנות הצלם והאם יש אלבום דיגיטלי  , מגנטים וצלם וידאו נוסף . 

צלם לברית מחיר :

מחיר צלם לברית  או מחיר צלם לבריתה משתנה בהתאם למקצועיות ואיכות הצלם  , כאשר סוגרים עם צלם לברית בזול מדי , לעיתים התוצאות יהיו גרועות , לכן כדאי לבקש תיק עבודות של הצלם ותיאום ציפיות טרם האירוע .   להצעת מחיר משתלמת חייגו או שלחו וואטסאפ ל :   0542355568

אצלנו במסטיק הפקות תוכלו לקבל שירותי צילום מגנטים ברמה הגבוהה ביותר . כיום צלם מגנטים לברית או צלם מגנטים לבריתה  הוא אחד הצלמים החשובים באירוע , פשוט מפני שהוא נותן ערך מוסף לצילום ומשאיר מזכרת מהאירוע לכל המוזמנים .   חשוב שצלם המגנטים לברית או לזבד הבת יהיה מקצועי ואמין ,  שהדפסת המגנטים תהיה איכותית ונדיבה . 

לחצו על הקישור לאתר