אירוע חינה - כל מה שרציתם לדעת

יש לכם אירוע חינה ? לא יודעים איפה להתחיל ומה צריך לעשות כדי שהכל יצא מושלם ?

כאן תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות שלכם

אירוע חינה נחשב בעיני רבים כחשוב ביותר , והאמת שהוא היפה ביותר מכל האירועים . הפקת חינה כוללת היום תפאורה לחינה , תלבושות לחינה , שולחנות מעוצבים לחינה עם פיצוחים ועוגיות מרוקאיות  וכו

כל זה דורש הכנות מוקדמות כדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ובלתי נשכח .

אז היכן מתחילים ?

1

 השלב הראשון הוא בחירת האולם .  מומלץ לבחור אולם שקרוב גיאוגרפית  למוזמנים שלכם , ובכך תקלו עליהם להגיע לאירוע  וגם לשים מעטפה 😊

מומלץ לחקור קצת באינטרנט על האולמות המומלצים לחינה , יש אולמות שממש בנויים לכך ברמת האוירה , התאורה , העיצוב המנות וכולי .

תמיד מומלץ לוודא עם האולם שניתן להשתמש בהגברה ובתאורה כחלק מהחבילה . 

2

בשלב השני נקבע עם צלם לחינה , שיתעד לנו את האירוע המופלא ,  יש חשיבות גבוהה לבחור צלמים לחינה שמומחים בסוג הצילום הזה ומבינים בטקסים של העדת השונות . צלמים מקצועיים ידעו לספק תמונות יפייפיות –  כי הרי מה נשאר בסוף מהאירוע חוץ מהתמונות והוידאו ?

3

 בשלב השלישי נמצא די ג"י שמבין טוב במוזיקת עדות ובמחרוזות חינה .   מומלץ להתייעץ עם זוגות שכבר עשו את אותו אירוע ,  חשוב 

שה די ג"י לא ימהר לקפל מוקדם את האירוע ויעשה שמח למוזמנים 

4

 בשלב הרביעי נרצה לעצב את האולם בתפאורה לחינה –  שימו לב !!! יש אולמות שמציעים את שירות העיצוב באופן מובנה כחלק מהחבילה – ושווה לבדוק אם העיצוב שלהם עונה לדרישות שלכם ובכך לחסוך הרבה כאב ראש ,   כמובן שמעצבי חינה חיצוניים לרוב יספקו עיצובים יותר מפוארים ומורכבים –  אבל כל אחד בהתאם לכיסו .

ניתן למצוא המון חברות לעיצוב חינה כולל תלבושות בהתאים לאזור הגיאוגרפי שאתם גרים .  חיפוש קל בגוגל יתן לכם עשרות תוצאות – ואז דפדוף קל בתמונות של אותו מפיק יגרום לכם להחליט מה אהבתם ומה פחות .

 5.

בשלב החמישי נתחיל ברכישה של המתנות לזוג המאושר  , מקובל להכין מארזים של בשמים , זהב , שעון , מגבות סט טיפוח ועוד .